Джерело ініціатив

Голова Г.О.  – Тютюнник Олег Миколайович

ПОСИЛАННЯ:https://www.facebook.com/groups/629654913886680

Участь у проектах.

1) Спільно з  ГО "Спілка Активних Громадян Привілля" ініціативна група «Джерело» - (82 тис грн.)

Назва проекту (українською та англійською)
(речення до 10 слів, що відображає суть проекту)

Зупинимо насильство разом!

Stop the violence together!

Загальний бюджет проекту (у гривнях)

78 000 грн.

Очікуване фінансування від ПРООН (у гривнях)

78 000  грн.

Термін, протягом якого передбачається реалізувати (із зазначенням кількості місяців)

01.08.2017 - 29.12.2017 (5 місяців)

2)  провели Фестиваль Миру в Черкаській ОТГ в рамках програми «Форму «Громадянська активність молоді» - 21.09.2017

3)  проект  ПРООН «Створення безпечного середовища : оновлення інформаційної бази соціальних закладів  Черкаської ОТГ» (44 тис грн.)

Мета:  Сприяння зміцненню громадської безпеки, створення більш безпечних умов для навчання , розвитку молоді  та дітей у селищі шляхом привернення уваги громадськості до проблем громадської безпеки - шляхом поліпшення інформаційної бази  селищної ради, центру безпеки, культурно-оздоровчого центру, закладів освіти  Черкаської селищної ради. Створення умов для вивчення правил дорожнього руху , дій в надзвичайних ситуаціях. Проведення  просвітницької роботи  в закладах освіти в напрямку пропаганди громадської безпеки . Підвищення рівня довіри і взаємоповаги між учасниками проекту – громадою, місцевою владою, органами місцевого самоврядування, що надасть можливість реалізації в подальшому інших спільних проектів.

4)  Проект «Свіже повітря – здорова дитина» - 2019 р.( 62 тис. грн.)

Назва ініціативи, яка подає проект

«Свіже повітря – здорова дитина»

Назва організації/ або перелік осіб ініціативної групи, яка подає проект

ГО   «Джерело ініціатив »

Мета проекту(не більше 100 слів)

Здоров’я дитини ні з чим незрівнянна цінність. Якщо малюк здоровий, то й процес його виховання та навчання відбувається продуктивніше, він здатний засвоювати нове, бути творцем свого «Я», відчувати радість життя. Саме в дошкільному віці закладається фундамент здоров’я та довголіття, витривалості та стійкості дитячого організму.

Всім відомо, що запорука здорової дитини – це свіже повітря. Діти повинні перебувати на свіжому повітрі 4-5 годин на день. Але для цього необхідні спеціальні умови, тому мета нашого проекту:

• створення здоровязбережуючого та безпечного середовища на майданчику для прогулянок дітей (захист від палючого сонця та негоди);
  • збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят;
  • формування здорового способу життя дітей дошкільного віку;
  • формування ціннісного ставлення до здоров’я у дітей та їх батьків

5)  Проект «Кожній школі медіатор» - 2019 р. (навчання учнів – медіаторів)

6) створення  "Простору миру та безпеки", у межах проєкту “Простір миру та безпеки”, який впроваджується організацією ГО “ДЖЕРЕЛО ІНІЦІАТИВ”за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. (2020 р) - (81 тис грн.)

7) «Якісна освіта – право кожного. – 2020.(14 тис. грн.) – придбання для дитячого садочка  засобів для організації дистанційної роботи.