Графік особистого прийому громадян депутатами Черкаської селищної ради VIII скликання

Прізвище, ім’я, по батькові

Територіальне закріплення

Дата прийому

Час прийому

Місце прийому

Андрієнко Наталія Миколаївна

З 09:30 до 11:30

Донецька область, Слов'янський район, с.Майдан, вул. Центральна, (магазин Шахтар)

Кілабін Вадим Іванович

з 14:00 до 18:00

Донецька область, Слов'янський район, с. Прелесне ( адмінбудівля Прелеснянського старостинського округу)

Луняка Андрій Володимирович

з 14:00 до 18:00

Донецька область, Слов'янський район, с. Прелесне (адмінбудівля Прелеснянського старостинського округу)

Стаценко Станіслав Михайлович

Перший понеділок місяця

з 09:00 до 11:00

Донецька область, Слов'янський район, с. Привілля (адмінбудівля Привільського старостинського округу)

Зоненко Галина Вікторівна

Перший понеділок місяця

з 15:00 до 18:00

Донецька область, Слов'янський район, с. Привілля, вул.Центральна, буд.23А ( Привільський ЗЗСО І-ІІ ст.)

Янко В’ячеслав Олександрович

з 14:00 до 16:00

Будяк Павло Миколайович

Багатомандатний виборчий округ № 3 (смт Чекаське – вул.Дружби, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Шевченко, вул.Шидловська, вул.Шкільна, пров.Перевалочний, пров.Підгірний, пров.Свободи, пров.Шевченка, вул.Леоніда Бикова, вул.Ясна, тупик Железнодорожний, пров.Річний, пров.Ясний)

з 13:00 до 15:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул. Миру 4,  (3-й поверх, адмінбудівля селищної ради)

Борисенко Олександр Вікторович

Останній понеділок місяця

з 10:00 до 12:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул.Миру буд. 16, кв.16.

Волик Анатолій Петрович

Остання  п'ятниця місяця

з 10:00 до 12:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул.Шидловська, буд.46.

Даниленко Костянтин Олександрович

з 08:00 до 16:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул.Миру, 4  (3-й поверх, адмінбудівля селищної ради)

Гавриш Микола Михайлович

Багатомандатний виборчий округ № 4 (смт Черкаське- вул.Березова, вул.Железнодорожна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Знаменська, вул.Знаменський тупик, вул.Кутузова, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Робоча, вул.Свободи, вул.Транспортна, вул.Труда, пров.Труда, пров.Парковий)

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул. Шевченка, буд.15А

Головаш Ольга Вікторовна

з 16:00 до 18:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул.Миру 4, (3-й поверх, адмінбудівля селищної ради)

Горобець Ганна Леонідівна

Другий вівторок місяця

з 08:00 до 17:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул. Шевченка, буд.15.

Тютюнник Олег Миколайович

з 14:00 до 16:00

Донецька область, Слов'янський район, смт Черкаське, вул. Паркова, буд.6.  (Черкаська ЗОШ І-ІІ ст.)

Денисенко Раїса Володимирівна

Багатомандатний виборчий округ № 5 (с.Іванівка, с.Новомиколаївка, с.Шнурки)

Перший вівторок місяця

з 10:00 до 12:00