«Фестиваль миру» у Черкаській об’єднаній громаді!

Дата: 25.09.2017 18:38

21 вересня у смт Черкаське Слов’янського району Донецької області в рамках проекту «Громадянська просвіта молоді на Сході України» #ГОМолодьСходуУкраїни  за підтримки @Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus ініціативною групою «Джерело»  був проведений захід, присвячений Міжнародному дню миру.

Спільними зусиллями голови Черкаської ОТГ Сергія Володимировича Падалка, відділу культури, відділу освіти, волонтерів, спонсорів та всіх активних громадян  «Фестиваль миру» пройшов яскраво та цікаво. Розпочали святкування з пізнавального квесту «Навколо світу», усі учасники якого отримали солодкі подарунки від начальника Слов’янського відділу поліції Сергія Альошина, майстер-класів з розпису пряників та виробів із солоного тіста, виготовлення ляльок-мотанок та паперових голубів. Символами єднання та примирення були фотозона та місце для відпочинку «Вільний простір». Завершився фестиваль флешмобом із закликом молоді: «Об’єднаємось заради миру!»

Дякуємо Фонду Фрідріха Науманна, ГО «Молодь Сходу України», Падалка Сергію Володимировичу, Альошину Сергію Анатолійовичу, Шумському Роману Федоровичу, Муштак Ірині В’ячеславівні, відділу культури, відділу освіти, центру безпеки громадян, волонтерам та всім небайдужим громадянам Черкаської ОТГ.