Конкурс фахової майстерності педагогічних працівників Черкаської ОТГ "Учитель року"

Дата: 20.12.2017 08:57

Уже другий рік поспіль у  Черкаській об’єднаній громаді  проходить конкурс фахової майстерності педагогічних працівників «Учитель року». Освітяни громади мали змогу продемонструвати  свій  досвід у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізична культура». Конкурс проходив  протягом трьох  днів  за  програмою  максимально  наближеною  до  вимог  ІІІ (обласного) туру.

Урочисте відкриття  в  перший день конкурсу відбувся 7 грудня в святковій залі Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів. Цього дня конкурсанти показали свої знання з педагогіки, психології, методики викладання предметів. Цікавою  була  практична  робота  у  формі  майстер-класу.

Другого дня  усіх   радо вітала  Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цей етап конкурсу був насичений цікавими уроками  з  використанням  сучасних  інноваційних  технологій  навчання. Творче  ставлення  учасників  до  виконання  завдання  методичного  практикуму  довів,  що  наші  учителі  добре  володіють  методикою  викладання  свого  предмету  і  готові  працювати  в  Новій  українській  школі.

13 грудня  у  Привільській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  проходила  презентація   навчальних проектів,  активна  діяльність  учителів  німецької  мови  та підведення підсумків конкурсу «Учитель року – 2018».

Фото без опису        Фото без опису

Приємні  враження  отримали  члени  журі,  відвідавши  уроки  молодих  учителів  німецької  мови.  Процес  діалогу  між  конкурсантами  на  обрану  в  ході  жеребкування  тему  показав  високий  рівень  мовленнєвої  компетентності  наших  педагогів.

За  рішенням  фахового  журі,  були  визначені  переможці  конкурсу  у  кожній  номінації.

Так, у номінації «Українська мова та література» перше місце виборола Рошинець Т.В. – учитель української мови Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце: Бондаренко Я.В. - учитель української мови та літератури Олександрівської  ЗОШ І-ІІІ ст.., а ІІІ місце: Дзюбаненко Т.А. - учитель української мови та літератури Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст..

У номінації «Німецька мова»  перше місце здобула Зеніна І.О. – учитель німецької мови Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ місце посіла Черкасова А.О. – учитель англійської та німецької мови Привільської ЗОШ І-ІІІ ст..

У номінації  «Фізична культура» перше місце посів Дем'яненко І.В. – учитель фізичної культури Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ІІ місце: Костянецька К.І. – учитель фізичної культури Черкаської ЗОШ І-ІІ ст..

Протягом усіх трьох  конкурсних днів панувала доброзичлива атмосфера. Члени журі отримали насолоду від продемонстрованих конкурсантами педагогічних родзинок. Конкурс «Учитель року» надихає учителів на творчу роботу, стимулює їх до підвищення педагогічної майстерності. Переможцям регіонального етапу бажаємо перемог на обласному рівні!