Олександрівка відсвяткувала День села під назвою «Село моє рідне».

Дата: 15.09.2017 09:39

9 вересня в селі Олександрівка відсвяткували День села під назвою «Село моє рідне».

Відразу на вході були відкриті виставки декоративно –прикладного мистецтва, експозиція «Наша історія», фото-виставка.

Свято відкрив привітанням з Днем села староста села Фальченко О.В. Він побажав своїм односельчанам міцного здоров’я, добра, достатку, миру, віри в світле майбутнє. В ході свята були вручені подяки та  подарунки активним жителям села. Подяками та подарунками відзначили учасника війни Кулєшова М.Т.,Титову К.Ю.,яка за свій труд нагороджена Орденом Леніна.

Подарунки отримали багатодітні матері, які виховують 5 і більше дітей. Це О.О Круглова, Романова А. О. та Довгополова Т.А. Молоде подружжя Бєлоконів Павла та Юлії та інші.

Вітали наших спортсменів, які в цей день отримали перемогу в спортивних змаганнях, присвячених Дню фізкультурника

Своїми танцювальними та співучими талантами глядачів дивували  учасники вокальної студії «Гармонія», танцювального колективу «Експромт», театрального колективу «Калейдоскоп».

Прийшли поздоровити жителів села і наші першокласники.

Несподіванкою був  виступ народного вокального ансамблю «Перезвін», учасники якого приїхали поздоровити жителів нашого села.

Після концерту всіх пригостили  ухою, кулішем та  кашою.

Фінальним акордом свята була  дискотека, в якій з задоволенням взяли участь   дорослі і діти.

На свято людей підвозили автобусом, який  виділили в ООО «КЗТС МАШИНІНГ»

Велику подяку хочемо висловити спонсорам нашого свята: Черкаській об’єднаній територіальній громаді, ООО  «КЗТС МАШИНІНГ», кухарям : Ганскому О.С, Пархоменко О.І., Житковій Т.Д.