Нарада працівників культури Черкаської селищної ради

Дата: 15.06.2017 10:39

14  червня 2017  року на базі Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру відбулася нарада  працівників культури селищної ради.  На спільній нараді при начальнику відділу культури та туризму  селищної ради Валентини Гавриш, головного спеціаліста відділу Олени Фесак, директорів закладів культури, завідувачів секторів базового центру, бібліотекарів вирішувались виробничі питання щодо  виконавської дисципліни, участі аматорських колективів у конкурсах і фестивалях різного рівня, дотримання правил охорони праці та протипожежної безпеки працівниками закладів, обговорено план роботи відділу на ІІІ квартал та організація  проведення  культурно-мистецьких заходів до Дня молоді, Дня Конституції України, 85-ї річниці Донецької області, підготовка проведення  народного гуляння Івана Купала та інші виробничі питання.

Начальник відділу ознайомила присутніх з наказом відділу культури  та туризму селищної ради  №18 від 14 червня 2017 року «Про проведення атестації працівників закладів культури селищної ради».  Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.