"Україна є, була і буде!"- святковий захід в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Дата: 24.01.2017 12:36

Фото без опису      Фото без опису

Україна – це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Це наша мати – Батьківщина. В кожного одна Вітчизна і кожен має любити її.

Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності  України. В Черкаській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 протягом тижня відбувалися різноманітні тематичні заходи, присвячені цій знаменній даті. Діти на виховних годинах, відкритих заходах, тематичних лінійках долучилися до історії свого народу, до її героїчних сторінок.

Україна…Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружньою, сильною, здоровою, щасливою.

Калатур Є.М,, заступник директора з ВР