Від розумних дітей - до мудрих людей

  • 591

   

7 червня учні Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками шкільної наукової конференції, яка проводилася у рамках Дня науки. Оскільки перша зустріч з науками відбувається саме в стінах школи , тому можна сміливо стверджувати , що День науки – це свято всіх школярів теж. Справжній учений повинен бути освіченою людиною, багато знати і вміти.
 Але найважливіше навіть не знання і вміння. Головне те, що справжній учений уміє думати самостійно і у нього дуже велика швидкість думки. Саме цього учні повинні навчитися в школі – нашій першій в житті Академії наук. На святі Інтелекту й Таланту школярі представили проекти з різних тем. З цікавістю усі слухали про дослідження впливу піраміди на рослини і продукти харчування, про вплив різноманітних чинників на домашніх тварин, поринули у історію створення ляльки-мотанки, запропонували багато гіпотез з тієї чи іншої теми.

    Можливо, у шкільній аудиторії  сиділи майбутні вчені,  першовідкривачі. Сподіваємося, що вже зовсім поруч той день, коли саме наші учні зроблять життя на цій планеті хоча б трішечки, але кращим!

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Рошинець Тетяна Вікторівна

Інші новини

Всі новини