Пленарне засідання 15 сесії Черкаської селищної ради

Дата: 11.02.2017 13:41

Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 08 від 01.02.2017 р. 10 лютого 2017 року  о 14.00 в приміщенні Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2   відбулося  пленарне засідання 15 сесії Черкаської селищної ради.

Розпочалося засідання із  привітання депутатів , які святкували свої дні народження в грудні та січні .  Черкаський селищний голова Падалка С.В. побажав їм  міцного здоров’я , щастя та успіху .

На порядок денний виносились наступні питання:

• Про затвердження порядку денного та регламенту пленарного засідання 15 чергової сесії Черкаської селищної ради У11 скликання

Доповідав : Падалка С.В. – селищний голова.

• Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади за 2016 рік та про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради на 2017 рік, затвердженої рішенням селищної ради № 7/14-361 від 23.12.2016

Доповідав: Головаш А.В., начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та

житлово-комунального господарства.

• Про Програму підтримки соціально-незахищених верств населення «Турбота»

Черкаської селищної ради на 2017 рік.

Доповідав: Кривоконь О.С., секретар селищної ради

• Про надання згоди на виготовлення проектно-кошторисної документації по робочим проектам «Тепломодернізація будівель з обладнанням Черкаської ЗОШ № 2, Привільської ЗОШ , Прелесненської ЗОШ,  Новомиколаївської ЗОШ»,  та про затвердження рішення виконкому « Про надання згоди на внесення змін до проектної

документації з реконструкції системи теплопостачання Черкаської ЗОШ 1-111 ступенів № 2».

Доповідав: Кривоконь О.С., секретар селищної ради.

• Про створення відділу  культури та туризму та відділу освіти Черкаської селищної ради.

Доповідав: Кривоконь О.С., секретар селищної ради

• Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади/.

Доповідав: Кривоконь О.С., секретар селищної ради

• Про затвердження тарифів ТОВ «Славенерго» та постачання теплової енергії на об’єкт будівлі амбулаторії ЦПМСД Слов’янського району», розташованої за адресою:смт Черкаське, вул.Миру,4.

Доповідав: Кривоконь О.С., секретар селищної ради.

• Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.

• Про затвердження річного звіту та  про виконання селищного бюджету за 2016рік

Доповідала: Человян О.А., начальник фінансового управління.

• Про внесення змін і доповнень до рішення Черкаської селищної ради від 23.12.2016  № 7/14-362 «Про селищний бюджет на 2017 рік».

Доповідала: Человян О.А., начальник фінансового управління.

• Про затвердження рішення виконкому від 31.01.2017р. «Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель».

Доповідала: Человян О.А., начальник фінансового управління.

• Про припинення права користування земельною ділянкою за адресою: смт Черкаське, 9 вул. Молодіжна, 103.

Доповідала: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі / на місцевості/ громадянину Козачко М.В.

Доповідала: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про надання згоди на розробку детального плану території для зміни цільового призначення частини земельної ділянки під розміщення нежитлової будівлі магазину.  Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі / на місцевості/ громадянину Дєдову В.Л.

Доповідала: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про надання згоди для звернення до суду

Доповідач: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про внесення змін до договору оренди землі від 03.06.2008р. за № 040816700001

• Про внесення змін до договору оренди землі від 20.08.2008р. № 040816700347

Доповідала: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про внесення змін до договору оренди землі від 01.02.2014 р. № 4531441.

Доповідала: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки для діяльності та обслуговування нежитлової будівлі та підсобних споруд Олександрівської ЗОШ 1-111 ступенів, Черкаської ЗОШ 1-111 ступенів № 2, Новомиколаївської ЗОШ 1-111 ступенів,  Привільської ЗОШ 1-111 ступенів та Прелесненської ЗОШ 1-111 ступенів.

Доповідала: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин.

• Про Програму діяльності старост на 2017 рік.

Доповідали: Колісник Т.М. , Шевченко Ю.М.  та Фальченко О.В.