Випуск 2016 у Черкаському ДНЗ " Дюймовочка"

Дата: 09.06.2016 14:12

9 червня 2016 року у Черкаському дошкільному навчальному закладі «Дюймовочка» відбулося свято «Сьогодні  - ми випускники». Колектив та молодші дошкільнята проводжали до школи майбутніх школярів.

Це ми - майбутні першоклсники

Сюжет свята був побудований на ідеї зйомок кінофільму. Педагогічний колектив добре продумав організацію заходу, творчо підійшов до оформлення залу. Свято пройшло на веселій ноті: «Ура! Ми знімаємо кіно!»

Фото без опису  Фото без опису

Ми багато чому навчилися у садочку                                      Прощальний вальс

Випускників вітали молодші друзі веселим оркестром та жвавим таночком. Самі ж випускники змогли показати на святі не тільки свої артистичні здібності, вміння декламувати вірші, співати, танцювати, розігрувати театральні дійства, але вони і читали, і допомагали батькам відгадувати ребуси.

Фото без опису  Фото без опису

Мами і тата також готуються до школи                                   Як принцеса в дитсадочку працювала

Дуже зворушливими були епізоди, коли матусі танцювали зі своїми синочками, а татусі зі своїми донечками.

Завдяки старанням батьків і молодші, і старші діти отримали солодкі подаруночки, іграшки для групи та шкільні приладдя.

Батьки дякували педагогам та всім працівникам ДНЗ за копітку роботу з дітьми.