Відкриття Центру безпеки громадян в Черкаській об'єднаній територіальній громаді

  • 1029

  

26 січня відбулася дуже велика подія  на території Черкаської  об’єднаної територіальної громади.  Розпочав роботу Центр безпеки громадян. До його складу входитиме не лише пожежно-рятувальна команда (17 осіб ), а також  представники Національної поліції. Участь в урочистому відкритті  взяли заступник Міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, Голова Донецької ОДА, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський,  Черкаський селищний голова Сергій Падалка та жителі громади.

  

На базі Центру  створена команда добровольців-вогнеборців, які разом із професійними пожежниками виїжджатимуть на виклики. Заступник Міністра внутрішніх справ, заступник Голови ДСНС та Голова Донецької ОДА урочисто вручили першим добровольцям кепки  з логотипом “Доброволець-вогнеборець.

  

Фахівці Центру безпеки громадян зможуть оперативно реагувати на надзвичайні ситуації та події, забезпечувати правопорядок у громадах і тим самим комплексно гарантувати безпеку громадян.

  

Інші новини

Всі новини