привітання

  • 647

Шановні

мешканці та гості Черкаської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із 25 річницею  Незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.

Виміром щасливої долі будь-якого народу є його Незалежність. Рівно 25 років тому українська нація отримали право самостійно будувати свою країну.  Увесь світ визнав нашу державу суверенною та незалежною. Про це мріяли десятки поколінь українців.

День Незалежності – це особливе свято для кожного з нас, незалежно від віросповідань і політичних поглядів. Це свято тих патріотів, що загинули у боях за рідну землю, тих, кого було закатовано, ув`язнено, виселено, хто не побоявся кинути виклик системі, хто піднімав синьо-жовтий прапор ще тоді, коли за такий вчинок можна було позбутися життя, хто одягав вишиванку, говорив українською

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власним життям і добробутом.

Але, які б високі вимоги не висувала б нам доля - ми, українці, не перестаємо дивувати увесь світ своїм духом, патріотизмом, своєю незламною вірою у перемогу та мир. Переконаний, що Україна і український народ – це велика сила, яку неможливо здолати!

З нагоди національного свята нашої держави щиро вітаю всіх вас, шановні земляки. Зичу всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай мрія про щасливе майбутнє українського народу окрилює вас на нові звершення та добрі починання. Божої вам благодаті та Покрови Пресвятої Богородиці.

                                              З повагою, Черкаський селищний голова

Падалка С.В

Інші новини

Всі новини