Черкаська об'єднана громада пишається своїми талантами

Дата: 22.02.2019 11:39

16 лютого 2019 року у місті Київ відбувся всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Золота пектораль талантів ". Конкурс був організований громадською організацією "Пектораль XXI"за підтримки міністерства культури України. Змагання проходило по номінаціях "вокал" та "хореографія" у різних вікових категоріях. Народний вокальний ансамбль "Перлина" Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру представив Черкаську ОТГ на  високому рівні та отримав найвищу оцінку журі - "Лауреата І ступеня", а також спеціальний "Приз-симпатію" від організаторів фестивалю. Колектив був нагороджений дипломами, кубками, медалями та подарунками, а керівник ансамблю Наталія Толкачова отримала подяку за сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток культури України.