Зіграємо разом – 2019: Схід України

Дата: 19.04.2019 14:41

Приємна новина! Ансамбль скрипалів "Калейдоскоп"  школи мистецтв смт Черкаське за підсумками відбіркового туру III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом – 2019: Схід України» запрошено до фіналу цього масштабного заходу, який відбудеться 18 травня 2019 року до Дня Європи в м. Маріуполь. Організатором фестивалю – конкурсу є Європейська Асоцiацiя викладачів-струнникiв “ESTA-Ukraine”, Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації , Донецький обласний навчально-методичний центр культури та Департамент культурного – громадського розвитку Марiупольської міської ради.
Бажаємо нашим юним скрипалям, керівникам ансамблю Носак Н.В., Фальченко Г.В. та концертмейстеру Звягіній А.О. творчої наснаги та успіхшного виступу в заключному турі!