Привітання захисників з Великоднем

  • 2882

Привітання захисників з Великоднем

 

Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

 Завжди, а особливо напередодні Великодніх свят, ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов. Тож педагогічний, учнівський та батьківський колективи навчальних закладів Черкаської громади долучилися до акції «Великодній кошик солдату».

         25 квітня вчителі та учні шкіл Черкаської ОТГ завітали в гості до бійців військової частини 3035 НГУ м. Слов’янська аби нашим захисникам неодмінно передався їх святковий настрій. Діти написали та зачитали щирого листа з теплими побажаннями, привітали воїнів доброю піснею, пригостили спеченими власноруч пасочками, а також передали у подарунок від учнів молодших класів великодні сувеніри та обереги з побажаннями миру, добра та родинного затишку.

         Вітання саме напередодні Воскресіння Христового є досить символічним, адже Великдень нагадує нам про неминучу перемогу добра над злом, світла – над темрявою. Це одне з найрадісніших свят, що символізує початок нового життя та дає сили боротися за нього.

 

          Завідувач методичним кабінетом                       С. А. Солонина