Наука нас єднає

  • 518

Наука нас єднає

       Вже кілька років поспіль День науки в загальноосвітніх навчальних закладах традиційно відзначається  на базі Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – наукового осередку освітнього простору  нашої громади. В цьому році організатори свята запропонували обдарованим учням середньої та старшої вікової категорії , які мають підвищену мотивацію до науково-експериментальної діяльності долучитися до наукового пікніка «Наука нас єднає». Кожен з учасників мав унікальну можливість просто неба продемонструвати свій наочний проект чи експеримент, який «простими словами пояснює складні речі».

        Палітра проектів приємно вразила і нашу гостю – Горобець Людмилу Василівну, доцента кафедри початкової освіти ДДПУ. Діти з задоволенням  розповідали про результати своїх досліджень кожній новій групі учнів та вчителів та отримували позитивні емоції від спілкування. Близько 20 проектів було презентовано на заході , 5 з них – це проекти учнів початкової ланки, які роблять перші кроки в науку.

           Наприкінці  всі учасники отримали сертифікати про участь у заході. Зворотній зв'язок між учнями та педагогами відбувся завдяки «Відкритому мікрофону». Дітям дуже сподобалася така незвичайна сучасна форма проведення Дня науки, вони висловили бажання продовжити  зустрічі в такій теплій та доброзичливій атмосфері і надалі та гучними оплесками подякували організаторам за гостинність.

         Відділ освіти та методичний кабінет Черкаської ОТГ  висловлює подяку адміністрації Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Рошинець Т.В., Гончаровій Л.Ю.) , креативному керівнику наукового пікніку – Достатній М.С. та педагогам-наставникам, що наполегливо плекають  учнівську наукову еліту громади: Крюченко О.В., Прядко В.В., Непомнящих О.В., Панченко П.К., Букатенко А.М., Бакалдиній В.О., Достатній М.С., Білорисі О.М., Осипі Н.В., Мотузко В.В., Грунській Л.В..

 

Завідувач методичним кабінетом                     С. А. Солонина