О Г О Л О Ш У Є Т Ь С Я конкурс на виготовлення  проектно-кошторисної документації по об’єктам

Дата: 13.05.2019 10:44

Словя’нського району Донецької області

О Г О Л О Ш У Є

конкурс на виготовлення

проектно-кошторисної документації по об’єктам:

1. Капітальний ремонт  покрівлі  Привільського  сільського  культурного-просвітницького  центру   за  адресою:  вул.  Центральна,  будинок  №  38, с. Привілля Слов’янського району Донецької області;

2. Капітальний ремонт покрівлі Новоселівського сільського клубу-бібліотеки за адресою: вул. Центральна, будинок № 142, с. Новоселівка Слов’янського району Донецької області;

3. Капітальний ремонт покрівлі і фасаду з заходами тепломодернізації Новомиколаївського сільського інформаційно-культурного центру за адресою: вул. Центральна, будинок  № 17а, с. Новомиколаївка Слов’янського району Донецької області.

Черкаська селищна рада пропонує всім зацікавленим суб’єктам господарювання, які мають необхідний досвід виконання будівельних робіт, взяти участь в конкурсному відборі з визначення виконавця проектувальних робіт на вказаних об’єктах комунальної власності.

Вимоги до учасників конкурсу:

• наявність відповідної реєстрації платників податків (підтверджується відповідною довідкою);
  • наявність робочої сили та відповідність їх кваліфікаційним вимогам (в довільній формі);
  • наявність досвіду виконання будівельних робіт (в довільній формі).

Для участі в конкурсі необхідно надати в запечатаному конверті конкурсну пропозицію щодо вартості та терміну виконання робіт не пізніше 22 травня 2019 року за адресою: смт Черкаське Слов’янського району Донецької області, вул. Шевченка, 19 (тимчасове розташування селищної ради).

Конкурс відбудеться 23 травня 2019 року за  адресою:

смт Черкаське  Слов’янського  району Донецької  області,

вул. Шевченка, 19 (тимчасове розташування селищної ради).