Бюджетні дотації власникам бджолосімей!

Дата: 15.06.2020 14:15

До відома жителів Черкаської

об’єднаної територіальної громади!

Доводимо до Вашого відома, що для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в державному бюджеті передбачені виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктами господарювання за наявності в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

Для отримання дотації фізичні особи та суб’єкти господарювання подають документи до Черкаської селищної ради, а саме, реєстрацію потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку (для отримання державної реєстрації подається заява до територіального органу Держпродспоживслужби)  та ветеринарно – санітарний паспорт пасіки, який видається районним управлінням ветеринарної медицини.

Виконавчий  комітет  Черкаської  селищної  ради.