Керівникам фермерських господарств!

Дата: 28.07.2020 13:02

До відома керівників  фермерських господарств!

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації доводить до відома Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств , затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106.

Для організації роботи з реалізації Порядку департаментом забезпечується інформаційна, консультаційна та методична допомога органів виконавчої влади та сільськогосподарських товаровиробників з питань фінансової підтримки шляхом надання:

спеціальної  бюджетної дотації за утримання корів молочного напрямку продуктивності фермерському господарству , у власності якого перебуває від 5 корів , ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства ( 5 тис.грн. на кожну наявну на 01.07.2020 корову , але не більше  250 тис.грн.).

сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу, до складу якого входять одне і більше фермерських господарств  та іншим фізичним  особам , у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення або тварини, ідентифіковані та зареєстровані  відповідно до законодавства.

Бюджетна субсидія розраховується  на одиницю оброблених угідь-новоствореним господарствам у розмірі 3000 грн. на 1 гектар, але не більше 60000 грн. на одне фермерське господарство.

Виконком Черкаської селищної ради