оголошено конкурс на вакантну посаду в ОМС

Дата: 20.08.2020 10:49

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Черкаська селищна рада оголошує  конкурс на заміщення  вакантних посад начальника відділу містобудування та архітектури  селищної ради  та спеціаліста 2 категорії відділу

Кваліфікаційні вимоги:

громадянство України,

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

стаж роботи:

для начальника відділу: за фахом на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування , або на керівних посадах  підприємств. організацій, установ не менше 2 років;

для спеціаліста 2 категорії - без вимог до стажу.

володіння діловою державною мовою, вміння працювати на ПК.

Кандидати мають володіти знаннями  Конституції  України,  Законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про архітектурну діяльність» та з питань, що відносяться до діяльності відділу .

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

Всі кандидати, які претендують на зайняття посад в селищній раді разом з необхідним пакетом документів,  до подачі заяви на участь у конкурсі , складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

З переліком необхідних  документів  та умовами  проведення конкурсу  можна ознайомитися в загальному відділі селищної ради за адресою:    смт. Черкаське, вул. Миру, 4, третій поверх.

Прийом документів буде тривати  30 днів з дня опублікування оголошення до загального відділу Черкаської селищної ради.

Виконавчий апарат селищної ради