Відбулось засідання 17 позачергової сесії Черкаської селищної ради 7 скликання

Дата: 27.04.2017 16:17

26 квітня   під головуванням Сергія Падалка, Черкаського селищного голови, відбулась 17 позачергова сесія Черкаської селищної ради  7 скликання.   В роботі  сесії взяли участь 20 депутатів із 25. На сесію  були  запрошені  старости сіл,  керівники  відділів  структурних підрозділів  та керівники бюджетних організацій селищної ради.  На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам’ять загиблих чорнобильців. Далі депутати перейшли  до розгляду питань порядку денного.

Всього на порядок денний було винесено  53 питання.

Питання порядку деннго пепередньо розглянуті постійними депутатськими комісіями за напрямками  та погоджені для розгляду сесією.

Сесією прийнято рішення  «Про безоплатне прийняття закладів освіти Слов’янського району Донецької області, як юридичних осіб, до комунальної власності Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області». Затверджені Статути  закладів освіта та  культури  селищної ради. Ухвалено рішення «.Про ліквідацію  Троїцького  дошкільного навчального закладу». Сесією внесені доповнення до плану діяльності Черкаської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік. Прийнято блок рішень, що стсуються земельних відносин.

Депутатами відмінено  рішення Черкаської селищної ради від 10.02.2017 року №7/15-390 «Про надання згоди для звернення до суду».

Ухвалені  проекти  рішеннь  «Про  внесення змін до рішення Черкаської селищної ради від 14.07.2016 року №7/10-221 «Про встановлення  місцевих податків ( в частині плати за землю) на території Черкаської селищної ради», «Про встановлення  місцевих податків (в частині плати за землю) на території Черкаської селищної ради на 2018 рік .»,  «Про  затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об'єктами нерухомості на території Черкаської селищної ради та встановлення розміру авансового внеску. Сесією затверджено звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року, внесенні зміни і доповнення до  рішення селищної ради від 23.12.2016 № 7/14-362 «Про селищний бюджет на 2017 рік».

Всі питання  порядку денного прийняті депутатським корпусом одноголосно.