У селі Новомиколаївка вітали працівників сільського господарства з професійним святом!

Дата: 29.11.2016 16:48

27 листопада о 14.00 годині у Новомиколаївському СБК сумісно з біблеотекою був проведений урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства. У гостинній залі зібралися керівники сільськогосподарських підприємств, механізатори, хлібороби, тваринники, керівники установ та організацій, мешканці села.

Вітаючи аграріїв та усіх присутніх зі святом, районний депутат, директор фермерського господарства "Верес" Скляров О.О., подякував їм за працю на землі, за високі показники у виробництві, а також побажав нових щедрих врожаїв, мирного неба, добра та злагоди в кожному домі.

Затишну атмосферу у залі створювала цікава концертна програма, яку підготували працівники та учасники творчих колективів будинку культури. Солодкими подарунками від районного депутата Склярова О.О. були нагороджені усі учасники свята.