Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

  • 1272

                                                   

                                                        ОГОЛОШЕННЯ

          З 30.11.2020 року  оголошується  конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу освіти   Черкаської селищної ради

            Кваліфікаційні вимоги:

вища  освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста,

вільне володіння державною мовою;

стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування,  на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років;

вміння працювати на комп’ютері;

знання  Конституції  України, Законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» , «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  інших законодавчих актів з питань, що відносяться до діяльності відділу .

          Під час проведення конкурсу кандидати проходять співбесіду та  складають іспит .

          Всі кандидати, які претендують на зайняття посад в селищній раді разом з необхідним пакетом документів,  до подачі заяви на участь у конкурсі , складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

           З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення до загального відділу Черкаської селищної ради  за адресою:    смт. Черкаське, вул. Миру, 4, третій поверх.

 

 

                                                                                   Виконавчий апарат селищної ради

Інші новини

Всі новини