Встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідомічних заходів

П Р О Т О К О Л   № 3

Засідання комісії з питань ТЄБ та НС «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Черкаської селищної ради»

смт. Черкаське

від 12.03.2021р.

Місце проведення –Черкаська селищна рада

Час проведення – 15:00

Присутні:

ГОЛОВАШ Андрій – голова селищної ради, голова комісії

ДАНИЛЕНКО Костянтин – секретар селищної ради, перший заступник голови комісії РОМАНЮК Роман – секретар комісії, начальник відділу цивільного захисту населення та охорони навколишнього середовища

Члени комісії:

МАЛІК Володимир – в.о. начальника пожежно-рятувального поста ЦБГ

ЖЕЛЄЗНЯКОВА Альона- староста Олександрівського старостинського округу

ДРИГА Наталія - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер селищної ради

ВДОВЕНКО Альона –  староста Новомиколаївського старостинського округу

КОНОБІЄВСЬКА Аліна – староста Привільського старостинського окруну

ТЮТЮННИК Олег - староста Прелесненського старостинського окруну

Порядок денний: «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Черкаської селищної ради»

Головував:, ГОЛОВАШ Андрій, РОМАНЮК Роман.

1. Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» вирішено установити з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), з 19 грудня 2020 р. до 30 квітня 2021 р. на території України карантин, продовживши дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061), від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 52, ст. 1626) та від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 63, ст. 2029).
  2. Дотримуючись рекомендацій Слов’янського управління Головного управління Держпродспоживслужби України в Донецькій області,

Вирішили:

1. Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі.

Голосовули: 9 - за, 0 – проти, 0 - утрималися-

Голова комісії                                                                                                       Андрій ГОЛОВАШ

Секретар комісії                                                                                                Роман РОМАНЮК