с. Олександрівка: рятувальники розповіли школярам, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 15.03.2021 14:38

На жаль, сьогодні не кожний дорослий добре знає, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а що вже казати про дітей. Малеча та підлітки можуть не тільки розгубитися, але й злякатися. І як результат – вони роблять помилки. Що можуть коштувати їм життя та здоров’я. Щоб цього не сталося, рятувальники Донеччини проводять у навчальних закладах різноманітні профілактичні заходи, головна мета яких – підвищити рівень обізнаності дітей з питань мінної небезпеки.

Так, наприкінці тижня, що минув, рятувальники м. Слов’янська завітали до однієї зі шкіл с. Олександрівка Черкаської ОТГ та провели повчальну лекцію, темою якого став слоган «Не чіпай! Не підходь! Дзвони 101!» Фахівці Служби порятунку за допомогою навчальних макетів та наочної агітації ознайомили учнів з основними видами боєприпасів. Крім того, підлітки дізналися від надзвичайників, до яких трагічних наслідків може призвести порушення правил безпеки. Представники ДСНС закликали дітей ні в якому разі не наближатися до підозрілих предметів, а одразу повідомляти про небезпечну знахідку до Служби порятунку «101». Також, зазначили рятувальники, повідомити про ВНП можна за допомогою мобільного додатку «101 – Донецька область»