Відбулось засідання комісії з питань ТЄБ та НС «Про продовження на території Черкаської селищної ради дії карантину»

Дата: 21.04.2021 16:33

П Р О Т О К О Л   № 9

Засідання комісії з питань ТЄБ та НС «Про продовження на території Черкаської селищної ради дії карантину».

смт. Черкаське

від 20.04.2021

Місце проведення – Черкаська селищна рада                                     Час проведення – 16:00

Присутні:

ГОЛОВАШ Андрій – голова селищної ради, голова комісії

ДАНИЛЕНКО Костянтин – секретар селищної ради, перший заступник голови комісії РОМАНЮК Роман – секретар комісії, начальник відділу цивільного захисту населення та охорони навколишнього середовища

Члени комісії:

ЖЕЛЄЗНЯКОВА Альона - староста Олександрівського старостинського округу

КОНОБІЄВСЬКА Аліна – староста Привільського старостинського округу

ТЮТЮННИК Олег - староста Прелесненського старостинського округу

ВДОВЕНКО Альона –  староста Новомиколаївського старостинського округу

АКОПОВ Олексій - поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Краматорського РУП ГУ НП В Донецькій області

АНТИПЕНКО Наталія – начальник відділу освіти

Порядок денний: «Про продовження на території Черкаської селищної ради дії карантину».

Головував:, ГОЛОВАШ Андрій, РОМАНЮК Роман, АКОПОВ Олексій.

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» вирішено установити з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), з 19 грудня 2020 р. до 30 квітня 2021 р. на території України карантин, продовживши дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061), від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 52, ст. 1626) та від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 63, ст. 2029), Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. № 230 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236.

Вирішили:

1. З 22.04.2021 заборонити:

- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

проведення масових (культурних, у тому числі концертів, соціальних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб, крім заходів пов’язаних з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім учасників художньої самодіяльності під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

1. Дозволити відвідування закладів загальної середньої освіти групами дітей до 10 осіб за окремим графіком для проведення консультативних занять при умові дотримання карантинних обмежень та з обов’язкової письмової  згоди батьків.
  2. Закладам дошкільної освіти та інклюзивно-ресурсному центру продовжувати діяльність за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я працівників та вихованців.
  3. Поліцейським офіцерам громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Краматорського РУП ГУ НП В Донецькій області забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину.

Голосували: 9 - за, 0 – проти, 0 – утрималися -

Голова комісії                                                                                                      Андрій ГОЛОВАШ

Секретар комісії                                                                                                  Роман РОМАНЮК