Бережіть природу від пожеж!

Дата: 24.06.2021 13:50

З кожним днем температурні показники піднімаються все вище, і по всій території країни встановлюється сонячна погода. Тож у вільний час громадяни зазвичай вирушають на відпочинок на природу, у парки, лісові масиви та до водойм. Проте часом за розвагами та позитивними емоціями люди забувають про елементарні правила пожежної безпеки. Така недбалість може призвести до масштабної пожежі чи іншої надзвичайної події.

Слов`янські рятувальники вкотре нагадують основні вимоги та правила, які необхідно дотримуватися, щоб уникнути лісової пожежі:

• не залишайте скляні предмети, пляшки, промаслені або просочені горючими речовинами матеріали;
  • не кидайте палаючі недопалки, сірники;
  • припарковуйте транспортні засоби в спеціально відведених місцях;
  • не розводьте багаття поза обладнаних місць та не залишайте їх без нагляду.

Рятувальники Слов’янська звертаються до громадян з проханням не бути байдужими, якщо помітили дим або слабкий вогонь! Загасити займання сухої трави на самому початку легко — досить вилити на неї відро води чи прикидати землею. Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян можна створити надійний заслін від пожеж, а значить захистити себе та природу від втрат.