Відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока

Дата: 13.07.2021 15:08

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин, облдержадміністрації доводить до відома Порядок використання коштів у2021 році, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока.

Право на часткове відшкодування вартості установок індивідуального доїння молока мають власники корів, овець та кіз, які утримують дві та більше корів та чотири та більше овець та кіз, які у2021 році придбали установку індивідуального доїння молока, крім такої, що була у використанні.

Власники корів, овець та кіз мають право на часткове відшкодування вартості лише однієї установки один раз протягом дії комплексної програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2021 рік затвердженою розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05 лютого 2021 року№100/5-21 «Про комплексну програму економічного розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020 роки»(із змінами).

Часткове відшкодування здійснюється в обсязі 75% від фактичної вартості установки, що придбана у поточному бюджетному періоді, та не може перевищувати 15000 гривень.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном 0(95)561-17-80

Виконком Черкаської селищної ради