ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 10-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 15.07.2021 15:53
Кількість переглядів: 448

Черкаська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

21.07.2021 року о 13:00 год. в смт Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру  за адресою смт Черкаське, вул.Шевченка, буд. 19 відбудеться засідання позачергової  10 сесії Черкаської селищної ради 8-го скликання.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання позачергової десятої позачергової сесії Черкаської селищної ради

 восьмого скликання

 

21 липня 2021 року            13.00-15.00                      смт. Черкаське,  БІКІЦ

 

1.  Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради № 8/3-73 від 23.12.2020 року «Про бюджет Черкаської селищної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про затвердження актів приймання - передачі автомобіля зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні Краматорської  районної ради у комунальну власність Черкаської селищної ради.

3. Про укладення договорів оренди нерухомого майна об’єктів охорони здоров’я.

4. Про призначення відповідального за державну реєстрацію автотранспортного засобу.

5. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального відділу освіти Черкаської селищної ради, на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «ГРОМАДА».

6. Про внесення доповнень  до  Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії № 8/3-70 від 23.12.2020 року.

 7. Про внесення доповнень до переліку об’єктів комунальної власності Черкаської селищної ради.

8. Про внесення змін до програми «Масовий футбол».

9. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Черкаською селищною радою.

10. Про затвердження структури, чисельності і витрат керівного складу, виконавчого апарату та структурних підрозділів виконавчого комітету Черкаської селищної ради на 2021 рік (в новій редакції).

Земельні питання:

 11. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  комунальної  власності   в  смт.Черкаське  по  вул.Ясна, 117.

12. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  комунальної  власності   в  смт.Черкаське  по  вул.Миру, 4 «а».

13. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  комунальної  власності   в  с.Олександрівка    по  вул.Центральна, 53 «а».

14. Про  затвердження  проєкту землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки   у власність  для ведення особистого селянського господарства громадянці Котляровій  Юлії  Юріївні .

15. Про  затвердження  проєкту землеустрою  щодо  відведення  земельних   ділянок у власність  для ведення особистого селянського господарства громадянам Куртвелієвій Вікторії Аліківні, Ковальову Данилу Миколайовичу, Медвєдському Дмитру Сергійовичу.

16. Про  затвердження  проєкту землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки   у власність  для ведення особистого селянського господарства громадянину  Щербакову  Олександру  Олександровичу.

17. Про  затвердження  проєкту землеустрою  щодо  відведення  земельних   ділянок у власність  для ведення особистого селянського господарства громадянам Сергунову Юрію Вікторовичу, Мельник Світлані Петрівні, Мельнику Віктору Олександровичу.

18. Про  затвердження  проєкту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських   будівель і споруд  (присадибна ділянка)  громадянці Чернавіній Ользі Феліксівні.

19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва  і  обслуговування жилого  будинку, господарських  будівель і споруд  (присадибна ділянка)   громадянину   Дмитрієву   Сергію Вікторовичу.

20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Нікіфорову  Сергію  Сергійовичу.

21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Нікіфорову  Данилу  Сергійовичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Головашу Андрію  Вікторовичу.

23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Головаш  Ользі  Вікторівні.

24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Борисенку  Олександру  Вікторовичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Даниленку  Костянтину  Олександровичу.

26. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Верещазі  Тетяні  Олександрівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Верещазі  Тетяні  Василівні.

28. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Сироватці  Світлані  Миколаївні.

29. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Загребельному  Олександру  Вікторовичу.

 30. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Зайцевій  Ірині  Вікторівні.

31. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Конобієвській  Аліні  Ігоріївні.

32. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Янку  Вячеславу  Олександровичу.

33. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці  Горобець  Катерині  Олександрівні.

34. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянці Стребіж  Світлані  Володимирівні.

35. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину   Кудрявцеву  Дмитру  Геннадійовичу.

36. Про  надання  дозволу  на  виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  поділу   земельної  ділянки     кадастровий  №1424286800:01:000:0369 комунальної  власності   за   межами  населеного  пункту  с.Привілля  Черкаської   селищної   ради. 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь