Олімпійський тиждень "У спорті наша сила і здоров'я"

• 432

У період з 06.09 - 11.09 у Черкаській громаді пройшли спортивно – масові заходи до Дня фізичної культури та спорту. В навчальних закладах вчителі фізичної культури провели урочисту церемонію відкриття Олімпійського тижня «У спорті наша сила і здоров’я», а також олімпійські уроки «Діти – олімпійська надія України». Підсумком олімпійського тижня у школярів стали загальногромадські спортивні змагання з волейболу, міні-футболу та легкої атлетики.  Волейболісти Черкаської ТГ провели матчеві зустрічі з пляжного волейболу, шашок та шахів.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами. На спортивних майданчиках панувала дружня та позитивна атмосфера, діти та дорослі отримали багато позитивних емоцій. Дякуємо всім за участь, зустрінемося на наступних спортивних змаганнях!

Відділ сім’ї, молоді та спорту

Черкаської селищної ради.