Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

• 381

17 вересня Черкаська ТГ взяла участь у Міжнародній акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», мета якої поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

«Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення проблеми. У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!»

До події приєдналися всі старостати Черкаської громади, працівники селищної ради, культури, фахівці центру безпеки громадян, вчителі та учні шкіл, громадські організації і небайдужі жителі громади.

Дякуємо за підтримку Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Відділ сім’ї, молоді та спорту

Черкаської селищної ради.