Стратегія розвитку молодіжного центру "Ініціатива"

Дата: 24.09.2021 14:25

24 вересня у Черкаській громаді відбулася презентація «Стратегія розвитку молодіжного центру «Ініціатива»». Керівник центру Соколов Олексій разом з представниками своєї команди Ісик Єлізаветою та Даниленко Станіславом, за підтримки Платформи ініціатив «Теплиця» і особисто Ніколаєнко Дар’ї, яка є головою Молодіжної ради Слов’янська,  в рамках проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів», завітали до селищної ради і представили свою програму по  стратегії розвитку молодіжного центру голові громади та фахівцям відділів економічного розвитку та інвестицій, сім’ї, молоді та спорту і культури та туризму Черкаської селищної ради.

Зустріч пройшла у теплій та позитивній атмосфері. Були обговорені головні напрямки роботи та співпраці молодіжного центру з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та волонтерами громади.

Дякуємо за цю чудову зустріч і віримо, що активізація та підтримка молоді – це сталий розвиток Черкаської ТГ.

Відділ сім’ї, молоді та спорту

Черкаської селищної ради