30 вересня - День усиновлення

• 147

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та милосердя, людяності та великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і  насамперед для батьків та дітей, які волею долі стали однією родиною, свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, відкривших свої серця та двері домівок для дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти  - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину і особливо про дітей, які залишились без батьківської опіки та піклування, чисельність яких, на жаль, збільшується.

Сьогодні на території Черкаської селищної ради зростає 4 усиновлені дитини. Зберігаючи таємницю усиновлення, не можна назвати прізвища цих людей, але з впевненістю можна сказати, що завдяки їх любові, гуманності і милосердю, духовній силі та мудрості, діти знайшли маму і тата, щасливу родину, сімейний затишок.

Слова подяки та найщиріші побажання міцного здоров’я, натхнення, терпіння та любові батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу (родинам Антипчук, Козеровських, Кривогорніциним, Тарусіним), прийомній матері Довгополовій Т.А., які  дали кожній дитині найважливіше - щастя мати родину, батьківську турботу та тепло.  Шана та повага нашим опікунам та піклувальникам, які не залишили дітей без родинного затишку, взявши на себе велику відповідальність  за  майбутнє життя та долю дітей.

Слова вдячності за професіоналізм, плідну співпрацю керівництву та спеціалістам служби у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації, Краматорської райдержадміністрації, Слов’янської міської ради, КЗ« Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Слов’янська», Центру допомоги  «Новий імпульс» м.Слов’янська, працівникам закладів охорони здоров’я, структурним підрозділам виконкому Черкаської селищної ради, причетним до вирішення питань захисту прав та інтересів дітей.

Діти – це чудо та Божий дар. Щиро сподіваюсь, що серед читачів цієї статті є люди, які мають можливість та бажання взяти на виховання дитину. Подаруйте щастя на цій землі хоча б одній маленькій людині, яка чекає на Вас !

Начальник служби у справах дітей Черкаської селищної ради                          Тетяна Фоменко