Міні ярмарок вакансій – твій шанс знайти роботу!

  • 50

Міні ярмарок вакансій – твій шанс знайти роботу!

18 травня в онлайн-форматі  фахівці Слов’янського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для Групи компаній «Верес». Захід, з одного боку спрямований на працевлаштування безробітних, а з іншого на задоволення потреб роботодавців в кваліфікованих працівниках.

ТОВ «Віджи Трейд» — підприємство, що входить до складу холдингу ВЕРЕС, запрошує на роботу операторів лінії на виробництві харчової продукції, вантажників, водіїв навантажувача, слюсарів-ремонтників, налагоджувальників устаткування у виробництві харчової продукції, комірника, мікробіолога, технолога, електромонтерів, апаратників стерилізації консервів, майстрів зміни.

Зі структурою та принципами роботи компанії пошукачів ознайомила начальник відділу найму та адаптації ТОВ «Віджи Трейд» Анжеліка Правило. Фахівчиня розповіла про актуальні вакансії, вимоги до претендентів, заробітну плату, умови соціальної сфери, можливість проживання в гуртожитку іногородніх працівників.

В кінці міні-ярмарку понад 8 осіб з 25 безробітних запрошені на індивідуальні співбесіди з можливістю подальшого працевлаштування. Робота в цьому напрямку триватиме!

 

За консультацією звертайтесь до Слов’янського міського центру зайнятості за адресою вул. Г.Батюка, 40  та за телефоном 0505505460