1 жовтня - День Добра і Поваги

Дата: 04.10.2017 17:04

Щороку в усьому світі 1-го жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку.
 В цей день працівники Олександрівського сільського центру розвитку молодіжних платформ разом з представником територіального центру соціального обслуговування Пелих Вікторією навідались до людей старшого покоління, висловивши повагу до них. Першою, до кого зайшли з привітанням, була Щучка Раїса Дмитріївна, жінка з нелегкою долею, колишній активний учасник художньої самодіяльності, майстриня нашого села. ЇЇ рушники досі прикрашають стіни закладу культури.

Маленькі читачі Черкаської публічної бібліотеки привітали стареньких жителів селища Черкаське зі святом Добра і Поваги  та подарували маленький сувенів, виготовлений дитячими руками членів гуртка декоративно-прикладного мистецтва Черкаського БІКІЦ.