В Черкаській ОТГ стартував проект : «Зупинимо насильство разом!»

  • 554

                 

26 серпня 2017 року у смт Черкаському   ГО "СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ" у партнерстві з ініціативною групою «Джерело» провели  перший тренінг в рамках проекту "Зупинимо насильство разом ", що реалізується   Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Європейського союзу в межах Програми Відновлення та Розбудови миру.

 Під час проведення тренінгу  панувала доброзичлива  і дружня атмосфера, незважаючи на серйозність та глибокий зміст теми. Учасники обговорили поняття прав людини, проблему гендерної рівності, питання насильства в сім'ї та відпрацьовували  навички уникнення конфліктних ситуацій. Тренінг був наповнений цікавими вправами( в тому числі із використанням конструктору Лего), змістовними відео та корисною інформацією.

      

Учасники тренінгу  висловили бажання відвідати усі заплановані заходи та сформулювали питання для представників влади, які можна буде задати на засіданні круглого столу 17.11.2017 року.

У рамках проекту передбачені безкоштовні юридичні та психологічні консультації, які організовані напередодні тренінгів з 17.00 до 19.00 .

Наступні заходи відбудуться у с. Прелесне : 15.09.2017  з 17.00 до 19.00 – безкоштовні правові та психологічні консультації;

 16.09.2017 року о 9.00 – тренінг: «Зупинимо насильство!» -  запрошуємо усіх бажаючих!

       

  

Інші новини

Всі новини