Вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 29.09.2017 22:20

Дорогі працівники та користувачі бібліотек!

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі —  вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Від щирого серця вітаю бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаю успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.

З повагою, Черкаський селищний голова С.В. Падалка