«Батерфляй» підкорює підмостки конкурсу «Art-Dance- 2016»

Дата: 06.11.2016 22:27

30-го жовтня в Донбаському державному педагогічному університеті  відбувся  танцювальний конкурс «Art-Dance- 2016». З’їхалося понад тисячу учасників з усіх куточків України. Наш «Батерфляй» також вирішив взяти  участь у цьому конкурсі. І, як виявилося, недаремно. Цілий день йшли змагання, напруга зростала,  сили учасників подвоїлися, бо дуже хотілося виступити якнайкраще. І вдалося: вибороли два  перших місця в дорослій категорія і юніори, одне друге - в середній категорії та головний приз гран-прі конкурсу і сертифікат на безкоштовну участь у хореографічних  конкурсах, що будуть проходити у м. Києві та м. Львові виграли найменші учасники колективу, чим приємно  здивували  та порадували керівника колективу та своїх старших друзів. А ще приємно було отримати уроки з сучасної хореографії: наші вихованці відвідали майстер-клас від кваліфікованих  хореографів з міста Харкова  -  і це було класно!

Додому   потрапили пізно ввечері, але задоволені та готові до наступних перемог!

Фото без опису       Фото без опису  Фото без опису       Фото без опису             Фото без опису