В Олександрівці шанують своїх визволителів

  • 613

                           

             

9 травня о 10 годині в с.Олександрівка біля пам’ятника по вул.Шевченка відбувся мітинг,присвячений Дню Пам’яті і примирення та 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
       Тернистим був шлях до Перемоги. Трагічним і неймовірно довгим. Лихо та страждання, які пережили люди, незмірні. Війна увірвалася до кожної оселі, до кожної сім’ї, відібрала мільйони життів. Сьогодні жителі села вшанували пам’ять воїнів визволителів. Словами вдячності згадали своїх односельців,,які загинули в роки війни. 
Зі словами привітання виступили: депутат Черкаської селищної ради Байцим Л.В., Голова ветеранської організації Копніна Л.М. та учні Олександрівської ЗОШ.

9 травня об 11 годині був проведений мітинг по вул.Ясній в селі Олександрівка.
З словами привітання до жителів села звернулися староста сіл Олександрівка, Новоселівка, Троїцьке, Маячка Фальченко Олексій Володимирович, головний бухгалтер Черкаської об’єднаної териториальної громади Дрига Наталія Володимирівна та учні Олександрівської ЗОШ. Жителі села вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили.

 

Інші новини

Всі новини