Шановні жителі громади!

Ви маєте змогу звернутися з електронним зверненням до Черкаської  селищної ради з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

Електронне звернення можна надіслати на адресу електронної пошти Черкаської селищної ради, визначеної для роботи з електронними зверненнями громадян, а саме: 04341790@ cherkaska-gromada. gov.ua

Електронне звернення має відповідати вимогам Закону України «Про звернення громадян». У зверненні Вам необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання; зазначити електронну поштову адресу, на яку можна надсилати відповідь, або інші засоби зв’язку, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначити дату та електронний підпис, у вигляді вказаними Вами прізвища, ім’я та по батькові у текстовому форматі в кінці електронного звернення (в разі наявності). Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Датою подання електронного звернення є дата надходження звернення на визначену електронну адресу. Якщо електронне звернення надійшло на визначену електронну адресу у неробочий день та час, то датою подання електронного звернення вважається наступний після нього робочий день. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів після його надходження.