Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я селищного голови "Про порядок роботи Черкаської селищної ради в умовах карантину на період з 19 березня по 03 квітня 2020 року"

ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

селищного голови

від   19.03.2020   №  59

смт Черкаське

Про порядок роботи Черкаської селищної ради

в умовах карантину на період з 19 березня

по 03 квітня 2020 року

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 на території селищної ради,  враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», статті  5, 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  нормативно-правовими актами у сфері трудового законодавства України, -

з о б о в ’ я з у ю :

1. Установити на період з 19 березня по  03 квітня 2020 року на усій території Черкаської селищної ради карантин.
  1.  Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради:

2.1 забезпечити виконання та контроль за дотриманням в межах селищної ради вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» із своєчасним і повним проведенням  профілактичних і протиепідемічних заходів та рекомендацій;

2.2 обмежити направлення працівників у відрядження за межі селищної ради на період карантину;

2.3 організувати придбання дезінфікуючих засобів та регулярно  вживати заходи з дезінфекції приміщень та їх обладнання;

2.4  під час планування та організації роботи враховувати карантинні заходи.

1. Рекомендувати керівникам релігійних громад, які діють на території  селищної ради, здійснювати проведення культових заходів на відкритому повітрі, забезпечити проведення дезінфікуючих засобів у культових приміщеннях, ікон та іншого майна дезінфікуючими засобами.
  1. Керівникам КП «ГРОМАДА» Борейчуку Ю.В., КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг» Зайцевій І.В.,  «Центру безпеки громадян» Даниленко К.О.:   розробити заходи по захисту та контролю за системою  водопостачання,  забезпечити придбання  дезінфікуючих засобів для обробки приміщень та засобів індивідуального захисту для працівників  підприємства, під час надання послуг населенню одягати індивідуальні засоби  захисту органів дихання, здійснювати обробку дезінфікуючими засобами обладнання та приміщень.
  1. Керівникам закладів культури та освіти  селищної ради забезпечити неухильне  дотримання карантинних заходів в підпорядкованих закладах та установах, заборонити відвідування закладів під час карантину, скасувати або перенести всі заплановані заходи на час дії карантину.
  1. Загальному відділу селищної ради (Колісник) оприлюднити текст цього розпорядження на офіційному сайті Черкаської селищної ради та інформаційних стендах  на територіях старостинських округів.
  1. Контроль за дотриманням даного розпорядження покласти на секретаря виконкому селищної рад Гавриш В.М.

Голова Черкаської селищної ради                                                                       С.В. Падалка