П Р О Т О К О Л № 6 ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 26.06.2019 РОКУ

1.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Черкаської селищної ради від 26.06.2019.

2.Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дитячого садка, розташованого за адресою: смт Черкаське, вул Паркова (Чапаєва), буд. 6 Слов’янського району Донецької області (коригування)

3.Про погодження проектів рішення селищної ради про затвердження Положень та ставок місцевих податків та зборів на території Черкаської селищної ради на 2020 рік.

4.Про підсумки роботи літнього оздоровлення в закладах освіти Черкаської селищної ради в 2019 році.

5.Про облік дітей дошкільного та шкільного віку на території Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області.

6.Про затвердження додаткового списку дітей пільгової категорії на виділення матеріальної допомоги по закладах освіти Черкаської селищної ради.

7.Про відзначення 23-ї річниці Конституції України.

8.Про затвердження додаткового списку дітей пільгової категорії на виділення матеріальної допомоги по закладах освіти Черкаської селищної ради

9.Про постановку на квартирний облік на позачергове забезпечення житлом особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

10.Про створення комісії з питань захисту прав дитини.

11.Про створення координаційної ради у справах дітей.

12.Про захист прав та інтересів дітей, які опинились в складних життєвих обставинах у зв’язку з неналежним виконанням батьками батьківських обов’язків.

13.Про надання матеріальної допомоги головам ветеранських організацій та секретарю ветеранської організації Черкаської селищної ради.

14.Про надання згоди на проведення святкових заходів в смт Черкаське.

15.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Черкаської селищної ради на ІІ півріччя 2019 року.

16.Про створення координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

17.Про надання дозволу на вирізку дерев на території с. Привілля, вул. Мічуріна, 22.