П Р О Т О К О Л № 2 ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 26.02.2020 РОКУ

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Черкаської селищної ради від 26.02.2020.

Про заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2019 році.

Про затвердження робочого проекту по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу Привільського дошкільного навчального закладу «Тополька» за адресою: с.Привілля вул. Центральна, 25а Слов’янського району Донецької області».

Про затвердження робочого проекту по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу Прелесненського дошкільного навчального закладу «Сонечко» за адресою: с.Прелесне вул. Садова, 17 Слов’янського району Донецької області».

Про затвердження робочого проекту по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за адресою: Донецька область, Слов’янський район, смт. Черкаське, вул. Паркова, 6».

Про затвердження робочого проекту по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу дошкільної освіти за адресою: Донецька область, Слов’янський район, смт. Черкаське, вул. Паркова (Чапаєва), 6».

Про першочергові заходи щодо забезпечення належного санітарного стану та благоустрою на територіях населених пунктів Черкаської селищної ради.

Про виконання програми соціально-економічного розвитку Черкаської селищної ради за 2019 рік.

Про затвердження Положення про посвідчення фахівця пожежно-рятувальної команди Центру безпеки громадян Черкаської селищної ради та опис службового посвідчення.

Про звіт по виконанню Програми розвитку галузі «Освіта» Черкаської селищної ради на 2018-2020 роки в 2019 році.

Про звіт по виконанню програми «Обдаровані діти» Черкаської селищної ради на 2019-2020 роки в 2019 році.

Про звіт по виконанню Програми розвитку культури та туризму на 2018-2020 роки на території Черкаської селищної ради за 2019 рік.

Про створення Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Черкаської селищної ради.

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету Черкаської селищної ради від 26.02.2020 № 41.

Додаток №2 до рішення виконкому Черкаської селищної ради від 26.02.2020 № 41.

Про виконання Програми розвитку масового футболу на території Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області на 2017-2020 роки за підсумками роботи 2019 року.

Про звіт по виконанню Програми поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Черкаської селищної ради на 2019-2021 роки в 2019 році.

Про звіт по виконанню Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Черкаської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки в 2019 році.

Про підсумки виконання бюджету Черкаської селищної ради за 2019 рік.

Про затвердження Положення про умови та перелік надання платних соціальних послуг Комунальною установою Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Черкаської селищної ради в новій редакції.

Про надання згоди на обслуговування на платній основі громадян похилого віку, які були прийняті до відділення соціальної допомоги вдома за період з 2017 по 2019 рік.

Про затвердження додаткового списку громадян похилого віку, яких необхідно взяти на обслуговування соціальними працівниками на платній основі.

Про соціальний захист неповнолітніх, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, інших негативних проявів серед дітей за 2019 рік.

Про надання малолітній ХХХХХ ХХХХ ХХХХХ, 27 березня 2012 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про затвердження додаткового списку дітей пільгової категорії на безкоштовне харчування по закладах загальної середньої освіти Черкаської селищної ради.

Про присвоєння поштової адреси на земельну ділянку.

Про клопотання щодо зміни адреси звичайної виборчої дільниці № 140436 одномандатного виборчого округу №47