П Р О Т О К О Л № 6 ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 10.06.2020 РОКУ.

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Черкаської селищної ради від 10.06.2020.

Про організоване завершення 2019-2020 навчального року у закладах загальної середньої освіти Черкаської селищної ради.

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах населених пунктів Черкаської селищної ради.

Про стан готовності об’єктів комунальної власності Черкаської селищної ради до опалювального сезону 2020-2021 років.

Про затвердження додаткового списку громадян похилого віку, яких необхідно взяти на безкоштовне обслуговування соціальними працівниками.

Про затвердження додаткового списку громадян похилого віку, яких необхідно взяти на платне обслуговування соціальними працівниками.

Про заходи щодо боротьби з карантинною рослинністю.

Про постановку на квартирний облік на позачергове забезпечення житлом дитини з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про захист прав та інтересів дітей, які опинились в складних життєвих обставинах у зв’язку з неналежним виконанням батьками батьківських обов’язків.

Про присвоєння самостійної поштової адреси нежитловим приміщенням в будівлі на вул. Миру, 4, смт Черкаське, який перебуває у комунальній власності селищної ради.

Про надання дозволу Церкві «Новая Жизнь» на проведення богослужінь.

Про надання матеріальної допомоги громадянам.

Про надання матеріальної допомоги головам ветеранських організацій та секретарю ветеранської організації Черкаської селищної ради