Розпорядження про поведення перевірки

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України "Про очищення влади" Батан Я.В.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України "Про очищення влади" Придатько С.І.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України "Про очищення влади" Сулейман В.Л.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України "Про очищення влади" Лаппо М.М.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України "Про очищення влади" Фоменко Т.В.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України «Про очищення влади» Хорошев В.М.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України «Про очищення влади» Лоторєвої О.В.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України «Про очищення влади» Вейс С.Л.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України «Про очищення влади» Фесак О.О.

Про проведення перевірки відповідно вимог Закону України «Про очищення влади» Раманюк Р.А.