Спілка активних громадян Привілля

3-го квітня 2017р на території села Привілля була створена громадська організація "Спілка активних громадян Привілля", головою якої є Шнурко Юлія. До складу організації входить 49 жителів села. Активні мешканці села вирішили проявити ініціативу, та посприяти розвитку свого села та всієї Черкаської громади.

Вже у січні 2018 року громадська організація "СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ" розпочала роботу над проектом «Вільний простір для жінок села Привілля». Грант надано МБФ «Український жіночий фонд» в рамках реалізації компоненту «Мобілізація громад задля розширення можливостей» спільного проекту ПРООН-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом»

Створено Центр, де жінки зможуть отримувати психологічні консультації з питань планування, розстановки пріоритетів самоорганізації та структурування часу, розвивати комунікативні навички, а також зможуть засвоїти основи комп’ютерної грамотності та отримають вміння шукати роботу та просувати товар через мережу Інтернет. Всі заплановані заходи сприятимуть розвитку лідерських якостей жінки, формуватимуть навички толерантного спілкування та взаємопідтримки.

Проєкт "Школа + Поліція"

Ініціатива реалізується #ПРООН в Україні за фінансової підтримки #КоролівстваНідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.

В рамках проєкту поліцейські проводять для школярів низку правових лекцій-тренінгів, екскурсії до відділу поліції, а також діти відвідають Харківський національний університет внутрішніх справ.

Модернізація огорожі навколо школи села Привілля

Також реалізовані такі проєкти:

• Сучасна шкільна їдальня
  • Зупинимо насилля разом
  • Інтелектуальні камери - запорука безпеки жителів Черкаської ОТГ

Реалізацію цих проєктів можливо побачити на офіційній сторінці в Facebook ГО "СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ"

Також ГО "СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ" виграла проєкт "Comfort Town для жителів села Привілля" на обласний конкурс проєктів соціальної дії "Активні громадяни", завдяки якому планується встановлення двох альтанок, сцени та фотозони.