Товариство активних людей

В селі Новомиколаївка, що входить до складу Черкаської територіальної громади, активні мешканці села, 06 лютого 2018 року, створили громадську організацію «Товариство активних людей». До складу входить голова громадської організації – Богданова Дар’я та 10 однодумців.

Головне завдання роботи організації – це активізувати та згуртувати населення до спільної праці задля розвитку села та покращення умов проживання. Тому було реалізовано такі проєкти:

Екологічно-волонтерський проєкт «GREEN RIVER», де учнівська молодь очищає від сміття місцеву річку.

Волонтерський проєкт «Тут і зараз» був реалізований спільними зусиллями місцевої молоді та волонтерів, які були залучені у проєкт з різних куточків України. Разом вони створили арт-об'єкт «Сім чудес»

Молодіжний проєкт «Створення молодіжного простору для ініціативної молоді», мета якого активізувати пасивних молодих людей до проведення заходів та підтримати ініціативи цієї молоді.

Разом з учнями та вчителями Новомиколаївської ЗОШ був створений екологічний проєкт «AgroHub «Паросток»» на базі школи. Головна мета цього проєкт вирощування екологічно чистих овочів, зелені та квітів, а також розвиток підприємницької діяльності учнів школи.

Крім цього організація проводить тематичні заходи, такі як: перегляд фільмів під відкритим небом; день молоді; день села; день захисту дітей; спортивно-оздоровчі заходи разом з небайдужими жителями села.

Громадська організація, разом зі старостою села, піклується про екологічну ситуацію, тому постійно проводять толоки, висадження квітників та озеленіння території.