Графік прийому громадян

Черкаська селищна військова адміністрація тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на території України введено воєнний стан відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), з врахуванням безпекової ситуації на території громади Черкаською селищною військовою адміністрацією тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що Черкаська селищна військова адміністрація приймає звернення громадян засобами електронної пошти cherkaska.va@dn.gov.ua !  у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).