Порядки та положення про звернення громадян

Проведення прямої телефонної лінії Черкаської селищної військової адміністрації тимчасово припинено.

Порядок організації прямих телефонних ліній з громадянами прямих телефонних ліній керівництвом Черкаської селищної військової адміністрації

Порядок розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Черкаської селищної ради затверджено розпорядженням селищного голови від 24.01.2022 №9 " Про затвердження Порядку розгляду письмових звернень громадян в Черкаській селищній раді".