Виконання бюджету

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - грудень місяць  2021  року

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - листопад місяць  2021  року.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - жовтень місяць  2021  року.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - серпень місяць 2021 року

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - липень 2021  року.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - травень місяць  2021  року.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - квітень місяць  2021  року.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень - березень місяць  2021  року.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень- лютий місяць  2021  року

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Черкаської селищної ради за січень місяць 2021 року